Lijst van treindiensten in Ihlane: verschil tussen versies
Uiterlijk
k Advoadne heeft de pagina Treindiensten in Ihlane hernoemd naar Lijst van treindiensten in Ihlane zonder een doorverwijzing achter te laten |
|||
| (73 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Hieronder staat een '''overzicht van alle treindiensten in [[Ihlane]]''' en de verantwoordelijke maatschappij. De Ihlaanse overheid heeft hiervoor een systeem van S en D-nummers ingesteld, S voor stoptreindiensten en D voor sneltreinen. | Hieronder staat een '''overzicht van alle treindiensten in [[Ihlane]]''' en de verantwoordelijke maatschappij. De Ihlaanse overheid heeft hiervoor een systeem van S en D-nummers ingesteld, S voor stoptreindiensten en D voor sneltreinen. | ||
Directe treinen zijn treinen die stations overslaan en derhalve een snellere verbinding vormen. Niet op elk traject is een directe trein beschikbaar, maar op elk traject is een stoptrein beschikbaar. Belangrijke stations ( | Directe treinen zijn treinen die stations overslaan en derhalve een snellere verbinding vormen. Niet op elk traject is een directe trein beschikbaar, maar op elk traject is een stoptrein beschikbaar. Belangrijke stations (via-stations) zijn ''cursief''. | ||
=== | === Directe diensten === | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Lijn | ! Lijn | ||
! Treinmaatschappij | ! Treinmaatschappij | ||
! Route | ! Route | ||
! Aantal stations | ! Aantal stations | ||
|- | |- | ||
| style="width:250px;" | {{LijnD1}} Arloheim Campus - | | style="width:250px;" | {{LijnD1}} Arloheim Campus - Schieren | ||
| style="width:150px;" | [[Ferrovie Urbignesi]] | | style="width:150px;" | [[Ferrovie Urbignesi]] | ||
| style="width: | | style="width:700px;" | '''Arloheim Campus''' - ''Arloheim Forum'' - ''Arloheim Centraal'' - ''Amsvorde Centraal'' - '''Schieren''' | ||
| '''Arloheim Campus''' - ''Arloheim Forum'' - ''Arloheim Centraal'' | |||
| style="width:75px;" | 5 | | style="width:75px;" | 5 | ||
|- | |- | ||
| {{LijnD2}} Arloheim Campus - Ockholm | | {{LijnD2}} Arloheim Campus - Ockholm | ||
| [[Ferrovie Urbignesi]] | | [[Ferrovie Urbignesi]] | ||
| | | '''Arloheim Campus''' - ''Arloheim Forum'' - ''Arloheim Centraal'' - ''Ulstheim'' - '''Ockholm''' | ||
| '''Arloheim | | 5 | ||
|- | |||
| {{LijnD5}} Giedrecht - Malmen | |||
| [[CIRA]] | |||
| '''Giedrecht''' - Meede - ''Danewolde'' - '''Malmen''' | |||
| 3 | |||
|- | |||
| {{LijnD7}} Arloheim Centraal - Giedrecht Zuid | |||
| [[Ihlaanse Spoorwegen]] | |||
| '''Arloheim Centraal''' - ''Arloheim Forum'' - ''Arloheim Campus'' - ''Berg en Waes'' - ''Woenslaken'' - ''Giedrecht'' - '''Giedrecht Zuid''' | |||
| 7 | |||
|- | |||
| {{LijnD8}} Arloheim Centraal - Danewolde | |||
| [[Ihlaanse Spoorwegen]] | |||
| '''Arloheim Centraal''' - ''Arloheim Forum'' - ''Arloheim Campus'' - ''Berg en Waes'' - ''Berkenhoven'' - '''Danewolde''' | |||
| 6 | | 6 | ||
|- | |- | ||
| {{LijnD9}} Arloheim Centraal - Gaterade Haven | | {{LijnD9}} Arloheim Centraal - Gaterade Haven | ||
| [[Ihlaanse Spoorwegen]] | | [[Ihlaanse Spoorwegen]] | ||
| '''Arloheim Centraal''' - ''Arloheim Forum'' - ''Arloheim Campus'' - ''Berg en Waes'' - ''Berkenhoven'' - ''Gaterade'' - '''Gaterade Haven''' | |||
| '''Arloheim Centraal''' - ''Arloheim Forum'' - ''Arloheim Campus'' - ''Berkenhoven'' - ''Gaterade'' - ''Gaterade Haven'' | | 7 | ||
| | |} | ||
=== Stoptreindiensten === | |||
{| class="wikitable" | |||
! Lijn | |||
! Treinmaatschappij | |||
! Route | |||
! Aantal stations | |||
|- | |||
| style="width:250px;" | {{LijnS10}} Arloheim Centraal - Urbigno | |||
| style="width:150px;" | [[Ferrovie Urbignesi]] | |||
| style="width:700px;" | '''Arloheim Centraal''' - ''Al-Qusur'' - Al-Waha - Al-Diyar Al-Bayda - Amsvorde Iberië - ''Amsvorde Centraal'' - Amsvorde Oost - Amsvorde Venpoort - Vittoria - Valverde - Storia Infinta - '''Urbigno''' | |||
| style="width:75px;" | 12 | |||
|- | |- | ||
| {{ | | {{LijnS11}} Nedelrand - Ockholm | ||
| [[Ferrovie Urbignesi]] | | [[Ferrovie Urbignesi]] | ||
| '''Nedelrand''' - ''Arloheim Campus'' - ''Arloheim Forum'' - Arloheim Panderberg - ''Arloheim Centraal'' - ''Al-Qusur'' - Al-Waha - Ulstheim Zuid - ''Ulstheim'' - '''Ockholm''' | |||
| '''Arloheim Centraal | |||
| 10 | | 10 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{LijnS12}} Arloheim Campus - Amsvorde Venpoort | ||
| [[Ferrovie Urbignesi]] | |||
| '''Arloheim Campus''' - ''Arloheim Forum'' - Arloheim Panderberg - ''Arloheim Centraal'' - ''Al-Qusur'' - Al-Waha - Al-Diyar Al-Bayda - Amsvorde Iberië - ''Amsvorde Centraal'' - Amsvorde Oost - '''Amsvorde Venpoort''' | |||
| 11 | |||
|- | |||
| {{LijnS15}} Greneylant - Ulstheim | |||
| [[Ferrovie Urbignesi]] | | [[Ferrovie Urbignesi]] | ||
| '''Greneylant / Grenisola''' - Landraaf / Corveggio - Schieren Italiaanderwijk / Sciarone Quartiere d'Italiani - Schieren / Sciarone - Valle Deserta - Vittoria - Amsvorde Venpoort - Amsvorde Oost - ''Amsvorde Centraal'' - Amsvorde Iberië - Al-Diyar Al-Bayda - Ulstheim Zuid - '''Ulstheim''' | |||
| ''' | | 13 | ||
| | |||
|- | |- | ||
| {{ | | {{LijnS16}} Amsvorde Centraal - Lavijn | ||
| [[Ferrovie Urbignesi]] | | [[Ferrovie Urbignesi]] | ||
| '''Amsvorde Centraal''' - Amsvorde Iberië - Al-Diyar Al-Bayda - '''Lavijn''' | |||
| ''' | | 4 | ||
| | |||
|- | |- | ||
| {{ | | {{LijnS17}} Amsvorde Centraal - Finiterra | ||
| [[Ferrovie Urbignesi]] | | [[Ferrovie Urbignesi]] | ||
| '''Amsvorde Centraal''' - Amsvorde Oost - Amsvorde Venpoort - Vittoria - Sabbiane - Il Tempio - Masarino - Casesecce - Altione - '''Finiterra''' | |||
| '''Amsvorde | | 10 | ||
| | |||
|- | |- | ||
| {{LijnS20}} Arloheim Forum - | | {{LijnS20}} Arloheim Forum - Gaterade Haven | ||
| [[Ihlaanse Spoorwegen]] | | [[Ihlaanse Spoorwegen]] | ||
| '''Arloheim Forum''' - ''Arloheim Campus'' - Nedelrand - ''Berg en Waes'' - Grote Bladik - Goningen - Laagvliet - ''Berkenhoven''- Gaterade Poort - Gaterade - '''Gaterade Haven''' | |||
| '''Arloheim Forum''' - ''Arloheim Campus'' - Nedelrand - Berg en Waes - Grote Bladik - Goningen - Laagvliet - ''Berkenhoven'' - Gaterade Poort - | |||
| 11 | | 11 | ||
|- | |- | ||
| {{LijnS21}} Arloheim Forum - | | {{LijnS21}} Arloheim Forum - Zonnemarsen | ||
| [[Ihlaanse Spoorwegen]] | | [[Ihlaanse Spoorwegen]] | ||
| '''Arloheim Forum''' - ''Arloheim Campus'' - Nedelrand - ''Berg en Waes'' - Grote Bladik - Goningen - Laagvliet - ''Berkenhoven'' - Hoogalken - Valkenhuizen - Bugel - ''Danewolde'' - Rhaan - Vlieringen - '''Zonnemarsen''' | |||
| 15 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{LijnS22}} Arloheim Campus - 's Groevenisse | | {{LijnS22}} Arloheim Campus - 's-Groevenisse | ||
| [[Ihlaanse Spoorwegen]] | | [[Ihlaanse Spoorwegen]] | ||
| | | '''Arloheim Campus''' - Nedelrand - ''Berg en Waes'' - De Afval - Polraaij - Kuindijk - ''Woenslaken'' - Hoortmeer - Westhoornik - ''''s-Groevenisse''' | ||
| | '''Arloheim Campus''' - Nedelrand - | | 10 | ||
| | |- | ||
| {{LijnS23}} Arloheim Campus - Stachteren | |||
| [[CIRA]] | |||
| '''Arloheim Campus''' - Nedelrand - Slinger - Nipsen - '''Stachteren''' | |||
| 5 | |||
|- | |||
| {{LijnS30}} Malmen - Woenslaken | |||
| [[CIRA]] | |||
| '''Malmen''' - Hoorink - ''Danewolde'' - Danewolde Overwaer - Aurora - Roodkastel - Meede - Alken - Giedrecht Zuid - Giedrecht - Dinsdrecht - Roodekerken - '''Woenslaken''' | |||
| 13 | |||
|- | |||
| {{LijnS31}} Fremond aan Zee - Berkenhoven | |||
| [[CIRA]] | |||
| '''Fremond aan Zee''' - Fremond Centrum - Roodkastel - Meede - Valkenhuizen - Hoogalken - '''Berkenhoven''' | |||
| 7 | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Lijst]] | [[Categorie:Lijst]] | ||
[[Categorie:Openbaar vervoer]] | [[Categorie:Openbaar vervoer]] | ||
Huidige versie van 30 nov 2025 18:31
Hieronder staat een overzicht van alle treindiensten in Ihlane en de verantwoordelijke maatschappij. De Ihlaanse overheid heeft hiervoor een systeem van S en D-nummers ingesteld, S voor stoptreindiensten en D voor sneltreinen.
Directe treinen zijn treinen die stations overslaan en derhalve een snellere verbinding vormen. Niet op elk traject is een directe trein beschikbaar, maar op elk traject is een stoptrein beschikbaar. Belangrijke stations (via-stations) zijn cursief.
Directe diensten
| Lijn | Treinmaatschappij | Route | Aantal stations |
|---|---|---|---|
| D1 Arloheim Campus - Schieren | Ferrovie Urbignesi | Arloheim Campus - Arloheim Forum - Arloheim Centraal - Amsvorde Centraal - Schieren | 5 |
| D2 Arloheim Campus - Ockholm | Ferrovie Urbignesi | Arloheim Campus - Arloheim Forum - Arloheim Centraal - Ulstheim - Ockholm | 5 |
| D5 Giedrecht - Malmen | CIRA | Giedrecht - Meede - Danewolde - Malmen | 3 |
| D7 Arloheim Centraal - Giedrecht Zuid | Ihlaanse Spoorwegen | Arloheim Centraal - Arloheim Forum - Arloheim Campus - Berg en Waes - Woenslaken - Giedrecht - Giedrecht Zuid | 7 |
| D8 Arloheim Centraal - Danewolde | Ihlaanse Spoorwegen | Arloheim Centraal - Arloheim Forum - Arloheim Campus - Berg en Waes - Berkenhoven - Danewolde | 6 |
| D9 Arloheim Centraal - Gaterade Haven | Ihlaanse Spoorwegen | Arloheim Centraal - Arloheim Forum - Arloheim Campus - Berg en Waes - Berkenhoven - Gaterade - Gaterade Haven | 7 |
Stoptreindiensten
| Lijn | Treinmaatschappij | Route | Aantal stations |
|---|---|---|---|
| S10 Arloheim Centraal - Urbigno | Ferrovie Urbignesi | Arloheim Centraal - Al-Qusur - Al-Waha - Al-Diyar Al-Bayda - Amsvorde Iberië - Amsvorde Centraal - Amsvorde Oost - Amsvorde Venpoort - Vittoria - Valverde - Storia Infinta - Urbigno | 12 |
| S11 Nedelrand - Ockholm | Ferrovie Urbignesi | Nedelrand - Arloheim Campus - Arloheim Forum - Arloheim Panderberg - Arloheim Centraal - Al-Qusur - Al-Waha - Ulstheim Zuid - Ulstheim - Ockholm | 10 |
| S12 Arloheim Campus - Amsvorde Venpoort | Ferrovie Urbignesi | Arloheim Campus - Arloheim Forum - Arloheim Panderberg - Arloheim Centraal - Al-Qusur - Al-Waha - Al-Diyar Al-Bayda - Amsvorde Iberië - Amsvorde Centraal - Amsvorde Oost - Amsvorde Venpoort | 11 |
| S15 Greneylant - Ulstheim | Ferrovie Urbignesi | Greneylant / Grenisola - Landraaf / Corveggio - Schieren Italiaanderwijk / Sciarone Quartiere d'Italiani - Schieren / Sciarone - Valle Deserta - Vittoria - Amsvorde Venpoort - Amsvorde Oost - Amsvorde Centraal - Amsvorde Iberië - Al-Diyar Al-Bayda - Ulstheim Zuid - Ulstheim | 13 |
| S16 Amsvorde Centraal - Lavijn | Ferrovie Urbignesi | Amsvorde Centraal - Amsvorde Iberië - Al-Diyar Al-Bayda - Lavijn | 4 |
| S17 Amsvorde Centraal - Finiterra | Ferrovie Urbignesi | Amsvorde Centraal - Amsvorde Oost - Amsvorde Venpoort - Vittoria - Sabbiane - Il Tempio - Masarino - Casesecce - Altione - Finiterra | 10 |
| S20 Arloheim Forum - Gaterade Haven | Ihlaanse Spoorwegen | Arloheim Forum - Arloheim Campus - Nedelrand - Berg en Waes - Grote Bladik - Goningen - Laagvliet - Berkenhoven- Gaterade Poort - Gaterade - Gaterade Haven | 11 |
| S21 Arloheim Forum - Zonnemarsen | Ihlaanse Spoorwegen | Arloheim Forum - Arloheim Campus - Nedelrand - Berg en Waes - Grote Bladik - Goningen - Laagvliet - Berkenhoven - Hoogalken - Valkenhuizen - Bugel - Danewolde - Rhaan - Vlieringen - Zonnemarsen | 15 |
| S22 Arloheim Campus - 's-Groevenisse | Ihlaanse Spoorwegen | Arloheim Campus - Nedelrand - Berg en Waes - De Afval - Polraaij - Kuindijk - Woenslaken - Hoortmeer - Westhoornik - 's-Groevenisse | 10 |
| S23 Arloheim Campus - Stachteren | CIRA | Arloheim Campus - Nedelrand - Slinger - Nipsen - Stachteren | 5 |
| S30 Malmen - Woenslaken | CIRA | Malmen - Hoorink - Danewolde - Danewolde Overwaer - Aurora - Roodkastel - Meede - Alken - Giedrecht Zuid - Giedrecht - Dinsdrecht - Roodekerken - Woenslaken | 13 |
| S31 Fremond aan Zee - Berkenhoven | CIRA | Fremond aan Zee - Fremond Centrum - Roodkastel - Meede - Valkenhuizen - Hoogalken - Berkenhoven | 7 |