Lijst van Ihlaanse plaatsen: verschil tussen versies
Uiterlijk
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Hieronder staat een beknopte '''lijst van Ihlaanse steden en dorpen'''. {| class="wikitable sortable" ! Plaats ! Gemeente ! Postcodegebied(en) |- | 's...' |
|||
| (7 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| [['s-Groevenisse]] || ''n.t.b.'' || ''n.t.b.'' | | [['s-Groevenisse]] || ''n.t.b.'' || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Al-Diyar Al-Bayda]] || Al-Qusur || | | [[Al-Diyar Al-Bayda]] || Al-Qusur || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Al-Qusur]] || Al-Qusur || | | [[Al-Qusur]] || Al-Qusur || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Al-Waha]] || Al-Qusur || ''n.t.b.'' | | [[Al-Waha]] || Al-Qusur || ''n.t.b.'' | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| [[Amsvorde]] || Amsvorde || ''n.t.b.'' | | [[Amsvorde]] || Amsvorde || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Arloheim]] || Arloheim || | | [[Arloheim]] || Arloheim || 0101 – 0114 | ||
|- | |- | ||
| [[Berg en Waes]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | | [[Berg en Waes]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | ||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| [[Berkenhoven]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | | [[Berkenhoven]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Danewolde]] || Danewolde || 1001 | ||
|- | |||
| [[Ferdrop]] || Negenaar || ''n.t.b.'' | |||
|- | |||
| [[Fremond]] || Danewolde || 1004 | |||
|- | |- | ||
| [[Gaterade]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | | [[Gaterade]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Goningen]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | | [[Goningen]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Groenkapel]] || Mijdezinder || | | [[Groenkapel]] || Mijdezinder || 0604 | ||
|- | |- | ||
| [[Grote Bladik]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | | [[Grote Bladik]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Hogevennen]] || Hogevennen || 0901 | ||
|- | |- | ||
| [[Laagvliet]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | | [[Laagvliet]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Lavijn]] || Ulstheim || | | [[Lavijn]] || Ulstheim || 0402 | ||
|- | |- | ||
| [[Ma'bad Qadim]] || Al-Qusur || ''n.t.b.'' | | [[Ma'bad Qadim]] || Al-Qusur || ''n.t.b.'' | ||
|- | |||
| [[Malmen]] || Danewolde || 1002 | |||
|- | |- | ||
| [[Masarino]] || Masarino || ''n.t.b.'' | | [[Masarino]] || Masarino || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Mijdezinder-Dorp]] || Mijdezinder || | | [[Mijdezinder-Dorp]] || Mijdezinder || 0601 | ||
|- | |- | ||
| [[Nedelrand]] || Nedersalwey || ''n.t.b.'' | | [[Nedelrand]] || Nedersalwey || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Nedersalwey]] || Nedersalwey || | | [[Nedersalwey]] || Nedersalwey || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Negenaar]] || Negenaar || ''n.t.b.'' | | [[Negenaar]] || Negenaar || ''n.t.b.'' | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
| [[Negenervroente]] || Negenaar || ''n.t.b.'' | | [[Negenervroente]] || Negenaar || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Ockholm]] || Ulstheim || | | [[Ockholm]] || Ulstheim || 0403 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Slinger]] || Mijdezinder || 0602 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Slingerbeek]] || Mijdezinder || 0602 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Storia Infinita]] || Urbigno || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Sub Terra]] || Mijdezinder || 0603 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Ulstheim]] || Ulstheim || 0401 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Urbigno]] || Urbigno || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Valkenhuizen]] || Danewolde || 1003 | ||
|- | |- | ||
| [[Valverde]] || Urbigno || ''n.t.b.'' | | [[Valverde]] || Urbigno || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Vittoria]] || Vittoria|| ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Waardsche Hoek]] || Nedersalwey || 05 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Welving]] || Nedersalwey || 05 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Westerenk]] || Mijdezinder || 0604 | ||
|} | |} | ||
=== Ideeën voor plaatsnamen === | |||
* Bugel | |||
* De Bruil (moerassig gebied) | |||
* Gijdrecht | |||
* Heerschoten (hoger gelegen boshoek boven moeras, van een heer) | |||
* Hilschop (afgegraven heuvel; tevens een dromaai) | |||
* Hoortmeer | |||
* Oude Zijveling (een oude 'zijveling') | |||
* Seventer (Middeleeuws Zevenaar) | |||
* Westhoornik ('hurk' in het westen) | |||
* Weverbeek | |||
* Ramune (bij Masarino) | |||
[[Categorie:Lijst]] | [[Categorie:Lijst]] | ||
Huidige versie van 31 jan 2023 13:11
Hieronder staat een beknopte lijst van Ihlaanse steden en dorpen.
| Plaats | Gemeente | Postcodegebied(en) |
|---|---|---|
| 's-Groevenisse | n.t.b. | n.t.b. |
| Al-Diyar Al-Bayda | Al-Qusur | n.t.b. |
| Al-Qusur | Al-Qusur | n.t.b. |
| Al-Waha | Al-Qusur | n.t.b. |
| Amsvorde | Amsvorde | n.t.b. |
| Arloheim | Arloheim | 0101 – 0114 |
| Berg en Waes | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Berkenhoven | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Danewolde | Danewolde | 1001 |
| Ferdrop | Negenaar | n.t.b. |
| Fremond | Danewolde | 1004 |
| Gaterade | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Goningen | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Groenkapel | Mijdezinder | 0604 |
| Grote Bladik | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Hogevennen | Hogevennen | 0901 |
| Laagvliet | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Lavijn | Ulstheim | 0402 |
| Ma'bad Qadim | Al-Qusur | n.t.b. |
| Malmen | Danewolde | 1002 |
| Masarino | Masarino | n.t.b. |
| Mijdezinder-Dorp | Mijdezinder | 0601 |
| Nedelrand | Nedersalwey | n.t.b. |
| Nedersalwey | Nedersalwey | n.t.b. |
| Negenaar | Negenaar | n.t.b. |
| Negenervroente | Negenaar | n.t.b. |
| Ockholm | Ulstheim | 0403 |
| Slinger | Mijdezinder | 0602 |
| Slingerbeek | Mijdezinder | 0602 |
| Storia Infinita | Urbigno | n.t.b. |
| Sub Terra | Mijdezinder | 0603 |
| Ulstheim | Ulstheim | 0401 |
| Urbigno | Urbigno | n.t.b. |
| Valkenhuizen | Danewolde | 1003 |
| Valverde | Urbigno | n.t.b. |
| Vittoria | Vittoria | n.t.b. |
| Waardsche Hoek | Nedersalwey | 05 |
| Welving | Nedersalwey | 05 |
| Westerenk | Mijdezinder | 0604 |
Ideeën voor plaatsnamen
- Bugel
- De Bruil (moerassig gebied)
- Gijdrecht
- Heerschoten (hoger gelegen boshoek boven moeras, van een heer)
- Hilschop (afgegraven heuvel; tevens een dromaai)
- Hoortmeer
- Oude Zijveling (een oude 'zijveling')
- Seventer (Middeleeuws Zevenaar)
- Westhoornik ('hurk' in het westen)
- Weverbeek
- Ramune (bij Masarino)