Lijst van Ihlaanse postcodegebieden: verschil tussen versies
Uiterlijk
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 89: | Regel 89: | ||
| 0806 || Amsvorde-Eimuiden || Eimuiden | | 0806 || Amsvorde-Eimuiden || Eimuiden | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''09''' | ||
| colspan="2" | '''[[Hogevennen|Gemeente Hogevennen]]''' | | colspan="2" | '''[[Hogevennen|Gemeente Hogevennen]]''' | ||
|- | |- | ||
| 1501 || Hogevennen || | | 1501 || Hogevennen || | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''10''' | ||
| colspan="2" | '''[[Danewolde|Gemeente Danewolde]]''' | | colspan="2" | '''[[Danewolde|Gemeente Danewolde]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | 1001 || Danewolde || | ||
|- | |||
| 1002 || Malmen || | |||
|- | |||
| 1003 || Valkenhuizen || | |||
|- | |||
| 1004 || Fremond || | |||
|- | |- | ||
| | | '''11''' | ||
| colspan="2" | '''[[Masarino|Comune di Masarino]]''' | |||
|- | |- | ||
| | | '''12''' | ||
|- | |- | ||
| | | colspan="2" | '''[[Vittoria|Comune di Vittoria]]''' | ||
|- | |- | ||
| '''30''' | | '''30''' | ||
Versie van 14 sep 2022 15:41
Dit is een lijst van postcodegebieden in Ihlane.
| Nummer | Naam | Wijken/Kernen |
|---|---|---|
| 00 | Overheid van Ihlane | |
| 01 | Gemeente Arloheim | |
| 0101 | Arloheim-Binnenstad | Luneriakwartier, Sint Janskwartier, Stationskwartier, Triarchiekwartier |
| 0102 | Arloheim-Oost | Dokwerker, Heydal, Passewijde, Zuiderbank |
| 0103 | Arloheim-Oldenburg | Dierentuin, Morgenster, Oldenburg |
| 0104 | Arloheim-Kanaal en Eiland | Haagwijde, Kanaalzij, Kersemus |
| 0105 | Arloheim-Nieuwedal | Brandwijk-Oost, Heuvelkwartier, Nieuwedal, Niew-Nieuwedal |
| 0106 | Arloheim-Halenz | Groenedal, Halenz |
| 0107 | Arloheim-Nieuwe Stad | Campus, Forum, Persikstaaf, Petra, Wadekwartier |
| 0108 | Arloheim-Lodewijk | Bovengateren, Brandwijk-West, Elsbeek, Lodewijk, Lodewijk-Buiten |
| 0109 | Arloheim-Steyn | Aalsterve, Ou-Steyn, Palingse Zoom, Steyn |
| 0110 | Arloheim-Luchthaven | Business Park/Vliegerhorst, Land van Nooid, Luchthaven |
| 0111 | Arloheim-Bovenkamp-Vlorring | Bovenkamp-Centrum, Bovenkamp-Vaarthof, Vlorring |
| 0112 | Arloheim-Weesburg | Stadion, Weesburg, Weesburg-Zuid |
| 0113 | Arloheim-Elfshaven | Den Boom, Elfshaven, Stadionbuurt |
| 0114 | Arloheim-Aronshym | Aronshym, Pauszande |
| 02 | Gemeente Negenaar | |
| 03 | Wilayat Al-Qusur | |
| 04 | Gemeente Ulstheim | |
| 0401 | Ulstheim | Centrum, Holst, Zuid |
| 0402 | Lavijn | Lavijn |
| 0403 | Ockholm | Ockholm |
| 05 | Gemeente Nedersalwey | |
| 05 | Nedersalwey | Nedelrand, Nedersalwey, Waardse Hoek |
| 06 | Gemeente Mijdezinder | |
| 0601 | Mijdezinder | Mijdezinder-Dorp |
| 0602 | Slinger | Slinger, Slingerbeek |
| 0603 | Sub Terra | Sub Terra |
| 0604 | Westerenk | Groenkapel, Westerenk, Wittepaarden |
| 07 | Comune d'Urbigno | |
| 08 | Gemeente Amsvorde | |
| 0801 | Amsvorde-Centrum | Centrum, Laan van Zuid, Laan van Triomf |
| 0802 | Amsvorde-Oost | Oost |
| 0803 | Amsvorde-Iberië | Iberië |
| 0804 | Amsvorde-Buitengebied | Gehele buitengebied |
| 0805 | Amsvorde-Havens | Havens |
| 0806 | Amsvorde-Eimuiden | Eimuiden |
| 09 | Gemeente Hogevennen | |
| 1501 | Hogevennen | |
| 10 | Gemeente Danewolde | |
| 1001 | Danewolde | |
| 1002 | Malmen | |
| 1003 | Valkenhuizen | |
| 1004 | Fremond | |
| 11 | Comune di Masarino | |
| 12 | ||
| Comune di Vittoria | ||
| 30 | Openbaar Lichaam Nijewuusting | |
| 31 | Openbaar Lichaam Noordersluizen | |
| 32 | Openbaar Lichaam Noordwestelijke Landen | |
| 33 | Openbaar Lichaam Westelijke Marslanden | |