Lijst van Ihlaanse postcodegebieden: verschil tussen versies
Uiterlijk
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 43: | Regel 43: | ||
| colspan="2" | '''[[Negenaar|Gemeente Negenaar]]''' | | colspan="2" | '''[[Negenaar|Gemeente Negenaar]]''' | ||
|- | |- | ||
| || Negenaar || Centrum, Dorp | | 0201 || Negenaar || Centrum, Dorp | ||
|- | |- | ||
| || Negenervroente || Negenervroente | | 0202 || Negenervroente || Negenervroente | ||
|- | |- | ||
| || Ferdrop || Ferdrop | | 0203 || Ferdrop || Ferdrop | ||
|- | |- | ||
| '''03''' | | '''03''' | ||
| colspan="2" | '''[[Al-Qusur|Wilayat Al-Qusur]]''' | | colspan="2" | '''[[Al-Qusur|Wilayat Al-Qusur]]''' | ||
|- | |- | ||
| || Al-Qusur || Al-Qusur | | 0301 || Al-Qusur || Al-Qusur | ||
|- | |- | ||
| || Ma'bad Qadim || Ma'bad Qadim | | 0302 || Ma'bad Qadim || Ma'bad Qadim | ||
|- | |- | ||
| || Al-Waha || Al-Waha | | 0303 || Al-Waha || Al-Waha | ||
|- | |- | ||
| || Al-Diyar Al-Bayda || Al-Diyar Al-Bayda | | 0304 || Al-Diyar Al-Bayda || Al-Diyar Al-Bayda | ||
|- | |- | ||
| '''04''' | | '''04''' | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
| colspan="2" | '''[[Urbigno|Comune d'Urbigno]]''' | | colspan="2" | '''[[Urbigno|Comune d'Urbigno]]''' | ||
|- | |- | ||
| || Urbigno || Urbigno | | 0701 || Urbigno || Urbigno | ||
|- | |- | ||
| || Storia Infinita || Storia Infinita | | 0702 || Storia Infinita || Storia Infinita | ||
|- | |- | ||
| '''08''' | | '''08''' | ||
| Regel 133: | Regel 131: | ||
|- | |- | ||
| '''12''' | | '''12''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Valverde|Comune di Valverde]]''' | ||
|- | |||
| 1201 || Vittoria || Vittoria | |||
|- | |||
| 1202 || Valverde || Valverde | |||
|- | |- | ||
| || | | '''13''' | ||
| colspan="2" | '''[[Stachteren|Gemeente Stachteren]]''' | |||
|- | |||
| 1301 || Stachteren || Stachteren | |||
|- | |||
| 1302 || Stachteren-Buitengebied || Buitengebied | |||
|- | |- | ||
| '''30''' | | '''30''' | ||
| Regel 143: | Regel 150: | ||
| colspan="2" | '''[[Noordersluizen|Openbaar Lichaam Noordersluizen]]''' | | colspan="2" | '''[[Noordersluizen|Openbaar Lichaam Noordersluizen]]''' | ||
|- | |- | ||
| || Noordersluizen || Noordersluizen | | 3101 || Noordersluizen || Noordersluizen | ||
|- | |||
| 3102 || Zwette || Zwette | |||
|- | |||
| 3103 || OL Noordersluizen-Buitengebied || Buitengebied | |||
|- | |- | ||
| '''32''' | | '''32''' | ||
Versie van 29 okt 2022 11:14
Dit is een lijst van postcodegebieden in Ihlane.
| Nummer | Naam | Wijken/Kernen |
|---|---|---|
| 00 | Overheid van Ihlane | |
| 01 | Gemeente Arloheim | |
| 0101 | Arloheim-Binnenstad | Luneriakwartier, Sint Janskwartier, Stationskwartier, Triarchiekwartier |
| 0102 | Arloheim-Oost | Dokwerker, Heydal, Passewijde, Zuiderbank |
| 0103 | Arloheim-Oldenburg | Dierentuin, Morgenster, Oldenburg |
| 0104 | Arloheim-Kanaal en Eiland | Haagwijde, Kanaalzij, Kersemus |
| 0105 | Arloheim-Nieuwedal | Brandwijk-Oost, Heuvelkwartier, Nieuwedal, Niew-Nieuwedal |
| 0106 | Arloheim-Halenz | Groenedal, Halenz |
| 0107 | Arloheim-Nieuwe Stad | Campus, Forum, Persikstaaf, Petra, Wadekwartier |
| 0108 | Arloheim-Lodewijk | Bovengateren, Brandwijk-West, Elsbeek, Lodewijk, Lodewijk-Buiten |
| 0109 | Arloheim-Steyn | Aalsterve, Ou-Steyn, Palingse Zoom, Steyn |
| 0110 | Arloheim-Luchthaven | Business Park/Vliegerhorst, Land van Nooid, Luchthaven |
| 0111 | Arloheim-Bovenkamp-Vlorring | Bovenkamp-Centrum, Bovenkamp-Vaarthof, Vlorring |
| 0112 | Arloheim-Weesburg | Stadion, Weesburg, Weesburg-Zuid |
| 0113 | Arloheim-Elfshaven | Den Boom, Elfshaven, Stadionbuurt |
| 0114 | Arloheim-Aronshym | Aronshym, Pauszande |
| 02 | Gemeente Negenaar | |
| 0201 | Negenaar | Centrum, Dorp |
| 0202 | Negenervroente | Negenervroente |
| 0203 | Ferdrop | Ferdrop |
| 03 | Wilayat Al-Qusur | |
| 0301 | Al-Qusur | Al-Qusur |
| 0302 | Ma'bad Qadim | Ma'bad Qadim |
| 0303 | Al-Waha | Al-Waha |
| 0304 | Al-Diyar Al-Bayda | Al-Diyar Al-Bayda |
| 04 | Gemeente Ulstheim | |
| 0401 | Ulstheim | Centrum, Holst, Zuid |
| 0402 | Lavijn | Lavijn |
| 0403 | Ockholm | Ockholm |
| 05 | Gemeente Nedersalwey | |
| 05 | Nedersalwey | Nedelrand, Nedersalwey, Waardse Hoek, Welving |
| 06 | Gemeente Mijdezinder | |
| 0601 | Mijdezinder | Mijdezinder-Dorp |
| 0602 | Slinger | Slinger, Slingerbeek |
| 0603 | Sub Terra | Sub Terra |
| 0604 | Westerenk | Groenkapel, Westerenk, Wittepaarden |
| 07 | Comune d'Urbigno | |
| 0701 | Urbigno | Urbigno |
| 0702 | Storia Infinita | Storia Infinita |
| 08 | Gemeente Amsvorde | |
| 0801 | Amsvorde-Centrum | Centrum, Laan van Zuid, Laan van Triomf |
| 0802 | Amsvorde-Oost | Oost |
| 0803 | Amsvorde-Iberië | Iberië |
| 0804 | Amsvorde-Buitengebied | Gehele buitengebied |
| 0805 | Amsvorde-Havens | Havens |
| 0806 | Amsvorde-Eimuiden | Eimuiden |
| 09 | Gemeente Hogevennen | |
| 0901 | Hogevennen | |
| 10 | Gemeente Danewolde | |
| 1001 | Danewolde | |
| 1002 | Malmen | |
| 1003 | Valkenhuizen | |
| 1004 | Fremond | |
| 11 | Comune di Masarino | |
| Masarino | Masarino | |
| Ramune | Ramune | |
| 12 | Comune di Valverde | |
| 1201 | Vittoria | Vittoria |
| 1202 | Valverde | Valverde |
| 13 | Gemeente Stachteren | |
| 1301 | Stachteren | Stachteren |
| 1302 | Stachteren-Buitengebied | Buitengebied |
| 30 | Openbaar Lichaam Nijewuusting | |
| 31 | Openbaar Lichaam Noordersluizen | |
| 3101 | Noordersluizen | Noordersluizen |
| 3102 | Zwette | Zwette |
| 3103 | OL Noordersluizen-Buitengebied | Buitengebied |
| 32 | Openbaar Lichaam Noordwestelijke Landen | |
| 33 | Openbaar Lichaam Westelijke Marslanden | |
| Berg en Waes | Berg en Waes, Grote Bladik | |
| Berkenhoven | Berkenhoven, Goningen, Laagvliet | |
| Gaterade | Gaterade | |