Lijst van Ihlaanse postcodegebieden: verschil tussen versies
Uiterlijk
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
|- | |- | ||
| '''02''' | | '''02''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Ulstheim|Gemeente Ulstheim]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | 0201 || Ulstheim || Centrum, Holst, Zuid | ||
|- | |- | ||
| | | 0202 || Lavijn || Lavijn | ||
|- | |- | ||
| | | 0203 || Ockholm || Ockholm | ||
|- | |- | ||
| 0299 || | | 0299 || Ulstheim || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''03''' | | '''03''' | ||
| Regel 73: | Regel 69: | ||
|- | |- | ||
| '''04''' | | '''04''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Amsvorde|Gemeente Amsvorde]]''' | ||
|- | |||
| 0401 || Amsvorde-Centrum || Centrum, Laan van Zuid, Laan van Triomf | |||
|- | |||
| 0402 || Amsvorde-Oost || Oost | |||
|- | |||
| 0403 || Amsvorde-Iberië || Iberië | |||
|- | |||
| 0404 || Amsvorde-Buitengebied || Gehele buitengebied | |||
|- | |- | ||
| | | 0405 || Amsvorde-Havens || Havens | ||
|- | |- | ||
| | | 0406 || Amsvorde-Eimuiden || Eimuiden | ||
|- | |- | ||
| | | 0498 || Amsvorde || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| 0499 || | | 0499 || Amsvorde || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''05''' | | '''05''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Valverde|Comune di Valverde]]''' | ||
|- | |||
| 0501 || Vittoria || Vittoria | |||
|- | |- | ||
| | | 0502 || Valverde || Valverde | ||
|- | |||
| 0503 || Sabbiane || Sabbiane | |||
|- | |- | ||
| 0599 || | | 0599 || Valverde || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''06''' | | '''06''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Masarino|Comune di Masarino]]''' | ||
|- | |- | ||
| 0601 || | | 0601 || Masarino || Masarino | ||
|- | |- | ||
| 0602 || | | 0602 || Casesecce || Casesecce | ||
|- | |- | ||
| 0603 || | | 0603 || Altione || Altione | ||
|- | |- | ||
| 0604 || | | 0604 || Finiterra || Finiterra | ||
|- | |- | ||
| 0699 || | | 0699 || Masarino || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''07''' | | '''07''' | ||
| Regel 111: | Regel 119: | ||
|- | |- | ||
| 0703 || Ramune || Ramune | | 0703 || Ramune || Ramune | ||
|- | |||
| 0704 || Zechenidì || Zechenidì | |||
|- | |- | ||
| 0799 || Urbigno || Postbussen | | 0799 || Urbigno || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''08''' | | '''08''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[['s-Groevenisse|Gemeente 's-Groevenisse]]''' | ||
|- | |||
| 0801 || 's-Groevenisse || 's-Groevenisse | |||
|- | |||
| 0801 || Hoortmeer || Hoortmeer | |||
|- | |||
| 0802 || Westhoornik || Westhoornik | |||
|- | |||
| 0899 || 's-Groevenisse || Postbussen | |||
|- | |||
| '''09''' | |||
| colspan="2" | '''[[Woenslaken|Gemeente Woenslaken]]''' | |||
|- | |||
| 0901 || Woenslaken || Woenslaken | |||
|- | |||
| 0902 || Kuindijk || Kuindijk | |||
|- | |||
| 0999 || Woenslaken || Postbussen | |||
|- | |||
| '''10''' | |||
| colspan="2" | '''[[Giedrecht|Gemeente Giedrecht]]''' | |||
|- | |- | ||
| | | 1001 || Giedrecht || Giedrecht Oost, Centrum | ||
|- | |- | ||
| | | 1002 || Giedrecht || Giedrecht Zuid | ||
|- | |- | ||
| | | 1003 || Giedrecht || Giedrecht West | ||
|- | |- | ||
| | | 1004 || Dinsdrecht || Dinsdrecht | ||
|- | |- | ||
| | | 1005 || Roodekerken || Roodekerken | ||
|- | |- | ||
| | | 1006 || Zuidelijke Bergen || Zuidelijke Bergen | ||
|- | |- | ||
| | | 1099 || Giedrecht || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| | | '''11''' | ||
| colspan="2" | '''[[Berkenhoven|Gemeente Berkenhoven c.a.]]''' | |||
|- | |- | ||
| | | 1101 || Berkenhoven || Berkenhoven | ||
| | |- | ||
| 1102 || Goningen || Goningen | |||
|- | |- | ||
| | | 1103 || Laagvliet || Laagvliet | ||
|- | |- | ||
| | | 1104 || Berkenhoven || Berkenhoven Buitengebied Zuid | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''12''' | ||
| colspan="2" | '''[[Danewolde|Gemeente Danewolde]]''' | | colspan="2" | '''[[Danewolde|Gemeente Danewolde]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | 1201 || Danewolde || Aurora, Bugel, Centrum | ||
|- | |||
| 1202 || Malmen || Hoorink, Malmen | |||
|- | |||
| 1203 || Valkenhuizen || Valkenhuizen | |||
|- | |- | ||
| | | 1204 || Fremond || Fremond, Meede, Roodkastel | ||
|- | |- | ||
| | | 1299 || Danewolde || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| | | '''14''' | ||
| colspan="2" | '''[[Ulstheim|Gemeente Ulstheim]]''' | |||
|- | |- | ||
| | | 1401 || Negenaar || Centrum | ||
|- | |- | ||
| | | 1402 || Negenaar || Oud-Negenaar | ||
| | |- | ||
| 1403 || Negenervroente || Negenervroente | |||
|- | |||
| 1404 || Ferdrop || Ferdrop | |||
|- | |||
| 1405 || Negenaar || Buitengebied Negenaar | |||
|- | |- | ||
| | | 1499 || Negenaar || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| | | '''15''' | ||
| colspan="2" | '''[[Stachteren-Nipsen|Gemeente Stachteren-Nipsen]]''' | |||
|- | |- | ||
| | | 1501 || Nipsen || Nipsen | ||
|- | |- | ||
| | | 1502 || Buitengebied || Buitengebied Nipsen | ||
|- | |- | ||
| | | 1599 || Nipsen || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''16''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Stachteren-Nipsen|Gemeente Stachteren-Nipsen]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | 1601 || Stachteren || Stachteren | ||
|- | |- | ||
| | | 1602 || Buitengebied || Buitengebied Stachteren | ||
|- | |- | ||
| | | 1699 || Stachteren || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''17''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Mijdezinder|Gemeente Mijdezinder]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | 1701 || Mijdezinder|| Mijdezinder-Dorp | ||
|- | |- | ||
| | | 1702 || Slinger || Slinger, Slingerbeek | ||
|- | |- | ||
| | | 1703 || Sub Terra || Sub Terra | ||
|- | |- | ||
| | | 1704 || Westerenk || Groenkapel, Westerenk, Wittepaarden | ||
|- | |- | ||
| | | 1799 || Mijdezinder || Postbussen | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | | '''18''' | ||
| colspan="2" | '''[[Nedersalwey|Gemeente Nedersalwey]]''' | |||
|- | |- | ||
| | | 1800 || Nedersalwey || Nedelrand, Nedersalwey, Waardse Hoek, Welving | ||
|- | |- | ||
| | | 1899 || Nedersalwey || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''19''' | ||
| colspan="2" | '''[[Gaterade|Gemeente Gaterade]]''' | | colspan="2" | '''[[Gaterade|Gemeente Gaterade]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | 1901 || Gaterade || Centrum | ||
|- | |||
| 1902 || Gaterade || Haven | |||
|- | |||
| 1999 || Gaterade || Postbussen | |||
|- | |||
| '''20''' | |||
| colspan="2" | '''[[Zonnemarsen|Gemeente Zonnemarsen]]''' | |||
|- | |||
| 0901 || Zonnemarsen || | |||
|- | |||
| 0999 || Zonnemarsen || Postbussen | |||
|- | |||
| '''26''' | |||
| colspan="2" | '''[[Polraaij|Gemeente Polraaij]]''' | |||
|- | |||
| 2601 || Polraaij || Polraaij | |||
|- | |||
| 2602 || De Afval || De Afval | |||
|- | |||
| 2603 || Meander || Meander | |||
|- | |||
| 2604 || De Afval || Buitengebied Noord | |||
|- | |||
| 2605 || Polraaij || Buitengebied West | |||
|- | |||
| 3499 || Polraaij || Postbussen | |||
|- | |||
| '''27''' | |||
| colspan="2" | '''[[Waesland|Gemeente Berkenhoven c.a.]]''' | |||
|- | |||
| 2701 || Berg en Waes || Berg en Waes | |||
|- | |- | ||
| | | 2702 || Grote Bladik || De Afval | ||
|- | |- | ||
| | | 2799 || Berg en Waes || Postbussen | ||
| | |||
|- | |- | ||
| '''31''' | | '''31''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Noordwestelijke Landen|Openbaar Lichaam Noordwestelijke Landen]]''' | ||
|- | |||
| 3101 || Sint Jan bij de Oase || Sint Jan bij de Oase | |||
|- | |- | ||
| | | 3102 || OL Noordwestelijke Landen || OL Noordwestelijke Landen Buitengebied | ||
|- | |- | ||
| | | 3199 || OL Noordwestelijke Landen || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| | | '''32''' | ||
| colspan="2" | '''[[Noordersluizen|Openbaar Lichaam Noordersluizen]]''' | |||
|- | |- | ||
| | | 3201 || Noordersluizen || Noordersluizen | ||
|- | |- | ||
| | | 3202 || Zwettem || Zwettem | ||
| | |- | ||
| 3203 || OL Noordersluizen || Buitengebied | |||
|- | |- | ||
| 3299 || OL | | 3299 || OL Noordersluizen || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''33''' | | '''33''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Nijewuusting|Openbaar Lichaam Nijewuusting]]''' | ||
|- | |- | ||
| 3301 || | | 3301 | OL Nijewuusting || Nijewuusting | ||
|- | |- | ||
| | | 3299 || OL Nijewuusting || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''34''' | | '''34''' | ||
| colspan="2" | '''[[ | | colspan="2" | '''[[Noordoostelijke Landen|Openbaar Lichaam Noordoostelijke Landen]]''' | ||
|- | |||
| 3401 || Greneylant || Greneylant | |||
|- | |||
| 3402 || Noordenhoek || Noordenhoek | |||
|- | |||
| 3403 || XXX || XXX | |||
|- | |||
| 3499 || OL Noordoostelijke Landen || Postbussen | |||
|- | |||
| '''35''' | |||
| colspan="2" | '''[[Alkenland|Openbaar Lichaam Alkenland]]''' | |||
|- | |- | ||
| | | 3501 || Alkenholt || Alkenholt | ||
|- | |||
| 3502 || OL Alkenland || Alkenland Buitengebied | |||
|- | |||
| 3599 || OL Alkenland || Postbussen | |||
|- | |||
| '''41''' | |||
| colspan="2" | '''[[Eeuwige Sneeuw|Nationaal Park Eeuwige Sneeuw]]''' | |||
|- | |||
| 4101 | NP Eeuwige Sneeuw || Nationaal | |||
|- | |||
| 4199 || NP Eeuwige Sneeuw || Postbussen | |||
|- | |||
| '''33''' | |||
| colspan="2" | '''[['t Woud|Nationaal Park 't Woud]]''' | |||
|- | |- | ||
| | | 3301 | NP 't Woud || Nationaal Park 't Woud | ||
|- | |- | ||
| | | 3299 || NP 't Woud || Postbussen | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 9 feb 2023 08:17
Dit is een lijst van postcodegebieden in Ihlane.
| Nummer | Naam | Wijken/Kernen |
|---|---|---|
| 00 | Overheid van Ihlane | |
| 01 | Gemeente Arloheim | |
| 0101 | Arloheim-Binnenstad | Luneriakwartier, Sint Janskwartier, Stationskwartier, Triarchiekwartier |
| 0102 | Arloheim-Oost | Dokwerker, Heydal, Passewijde, Zuiderbank |
| 0103 | Arloheim-Oldenburg | Dierentuin, Morgenster, Oldenburg |
| 0104 | Arloheim-Kanaal en Eiland | Haagwijde, Kanaalzij, Kersemus |
| 0105 | Arloheim-Nieuwedal | Brandwijk-Oost, Heuvelkwartier, Nieuwedal, Niew-Nieuwedal |
| 0106 | Arloheim-Halenz | Groenedal, Halenz |
| 0107 | Arloheim-Nieuwe Stad | Campus, Forum, Persikstaaf, Petra, Wadekwartier |
| 0108 | Arloheim-Lodewijk | Bovengateren, Brandwijk-West, Elsbeek, Lodewijk, Lodewijk-Buiten |
| 0109 | Arloheim-Steyn | Aalsterve, Ou-Steyn, Palingse Zoom, Steyn |
| 0110 | Arloheim-Luchthaven | Business Park/Vliegerhorst, Land van Nooid, Luchthaven |
| 0111 | Arloheim-Bovenkamp-Vlorring | Bovenkamp-Centrum, Bovenkamp-Vaarthof, Vlorring |
| 0112 | Arloheim-Weesburg | Stadion, Weesburg, Weesburg-Zuid |
| 0113 | Arloheim-Elfshaven | Den Boom, Elfshaven, Stadionbuurt |
| 0114 | Arloheim-Aronshym | Aronshym, Pauszande |
| 0198 | Arloheim | Postbussen |
| 0199 | Arloheim | Postbussen |
| 02 | Gemeente Ulstheim | |
| 0201 | Ulstheim | Centrum, Holst, Zuid |
| 0202 | Lavijn | Lavijn |
| 0203 | Ockholm | Ockholm |
| 0299 | Ulstheim | Postbussen |
| 03 | Wilayat Al-Qusur | |
| 0301 | Al-Qusur | Al-Qusur |
| 0302 | Ma'bad Qadim | Ma'bad Qadim |
| 0303 | Al-Waha | Al-Waha |
| 0304 | Al-Diyar Al-Bayda | Al-Diyar Al-Bayda |
| 0399 | Al-Qusur | Postbussen |
| 04 | Gemeente Amsvorde | |
| 0401 | Amsvorde-Centrum | Centrum, Laan van Zuid, Laan van Triomf |
| 0402 | Amsvorde-Oost | Oost |
| 0403 | Amsvorde-Iberië | Iberië |
| 0404 | Amsvorde-Buitengebied | Gehele buitengebied |
| 0405 | Amsvorde-Havens | Havens |
| 0406 | Amsvorde-Eimuiden | Eimuiden |
| 0498 | Amsvorde | Postbussen |
| 0499 | Amsvorde | Postbussen |
| 05 | Comune di Valverde | |
| 0501 | Vittoria | Vittoria |
| 0502 | Valverde | Valverde |
| 0503 | Sabbiane | Sabbiane |
| 0599 | Valverde | Postbussen |
| 06 | Comune di Masarino | |
| 0601 | Masarino | Masarino |
| 0602 | Casesecce | Casesecce |
| 0603 | Altione | Altione |
| 0604 | Finiterra | Finiterra |
| 0699 | Masarino | Postbussen |
| 07 | Comune d'Urbigno | |
| 0701 | Urbigno | Urbigno |
| 0702 | Storia Infinita | Storia Infinita |
| 0703 | Ramune | Ramune |
| 0704 | Zechenidì | Zechenidì |
| 0799 | Urbigno | Postbussen |
| 08 | Gemeente 's-Groevenisse | |
| 0801 | 's-Groevenisse | 's-Groevenisse |
| 0801 | Hoortmeer | Hoortmeer |
| 0802 | Westhoornik | Westhoornik |
| 0899 | 's-Groevenisse | Postbussen |
| 09 | Gemeente Woenslaken | |
| 0901 | Woenslaken | Woenslaken |
| 0902 | Kuindijk | Kuindijk |
| 0999 | Woenslaken | Postbussen |
| 10 | Gemeente Giedrecht | |
| 1001 | Giedrecht | Giedrecht Oost, Centrum |
| 1002 | Giedrecht | Giedrecht Zuid |
| 1003 | Giedrecht | Giedrecht West |
| 1004 | Dinsdrecht | Dinsdrecht |
| 1005 | Roodekerken | Roodekerken |
| 1006 | Zuidelijke Bergen | Zuidelijke Bergen |
| 1099 | Giedrecht | Postbussen |
| 11 | Gemeente Berkenhoven c.a. | |
| 1101 | Berkenhoven | Berkenhoven |
| 1102 | Goningen | Goningen |
| 1103 | Laagvliet | Laagvliet |
| 1104 | Berkenhoven | Berkenhoven Buitengebied Zuid |
| 12 | Gemeente Danewolde | |
| 1201 | Danewolde | Aurora, Bugel, Centrum |
| 1202 | Malmen | Hoorink, Malmen |
| 1203 | Valkenhuizen | Valkenhuizen |
| 1204 | Fremond | Fremond, Meede, Roodkastel |
| 1299 | Danewolde | Postbussen |
| 14 | Gemeente Ulstheim | |
| 1401 | Negenaar | Centrum |
| 1402 | Negenaar | Oud-Negenaar |
| 1403 | Negenervroente | Negenervroente |
| 1404 | Ferdrop | Ferdrop |
| 1405 | Negenaar | Buitengebied Negenaar |
| 1499 | Negenaar | Postbussen |
| 15 | Gemeente Stachteren-Nipsen | |
| 1501 | Nipsen | Nipsen |
| 1502 | Buitengebied | Buitengebied Nipsen |
| 1599 | Nipsen | Postbussen |
| 16 | Gemeente Stachteren-Nipsen | |
| 1601 | Stachteren | Stachteren |
| 1602 | Buitengebied | Buitengebied Stachteren |
| 1699 | Stachteren | Postbussen |
| 17 | Gemeente Mijdezinder | |
| 1701 | Mijdezinder | Mijdezinder-Dorp |
| 1702 | Slinger | Slinger, Slingerbeek |
| 1703 | Sub Terra | Sub Terra |
| 1704 | Westerenk | Groenkapel, Westerenk, Wittepaarden |
| 1799 | Mijdezinder | Postbussen |
| 18 | Gemeente Nedersalwey | |
| 1800 | Nedersalwey | Nedelrand, Nedersalwey, Waardse Hoek, Welving |
| 1899 | Nedersalwey | Postbussen |
| 19 | Gemeente Gaterade | |
| 1901 | Gaterade | Centrum |
| 1902 | Gaterade | Haven |
| 1999 | Gaterade | Postbussen |
| 20 | Gemeente Zonnemarsen | |
| 0901 | Zonnemarsen | |
| 0999 | Zonnemarsen | Postbussen |
| 26 | Gemeente Polraaij | |
| 2601 | Polraaij | Polraaij |
| 2602 | De Afval | De Afval |
| 2603 | Meander | Meander |
| 2604 | De Afval | Buitengebied Noord |
| 2605 | Polraaij | Buitengebied West |
| 3499 | Polraaij | Postbussen |
| 27 | Gemeente Berkenhoven c.a. | |
| 2701 | Berg en Waes | Berg en Waes |
| 2702 | Grote Bladik | De Afval |
| 2799 | Berg en Waes | Postbussen |
| 31 | Openbaar Lichaam Noordwestelijke Landen | |
| 3101 | Sint Jan bij de Oase | Sint Jan bij de Oase |
| 3102 | OL Noordwestelijke Landen | OL Noordwestelijke Landen Buitengebied |
| 3199 | OL Noordwestelijke Landen | Postbussen |
| 32 | Openbaar Lichaam Noordersluizen | |
| 3201 | Noordersluizen | Noordersluizen |
| 3202 | Zwettem | Zwettem |
| 3203 | OL Noordersluizen | Buitengebied |
| 3299 | OL Noordersluizen | Postbussen |
| 33 | Openbaar Lichaam Nijewuusting | |
| OL Nijewuusting | Nijewuusting | |
| 3299 | OL Nijewuusting | Postbussen |
| 34 | Openbaar Lichaam Noordoostelijke Landen | |
| 3401 | Greneylant | Greneylant |
| 3402 | Noordenhoek | Noordenhoek |
| 3403 | XXX | XXX |
| 3499 | OL Noordoostelijke Landen | Postbussen |
| 35 | Openbaar Lichaam Alkenland | |
| 3501 | Alkenholt | Alkenholt |
| 3502 | OL Alkenland | Alkenland Buitengebied |
| 3599 | OL Alkenland | Postbussen |
| 41 | Nationaal Park Eeuwige Sneeuw | |
| NP Eeuwige Sneeuw | Nationaal | |
| 4199 | NP Eeuwige Sneeuw | Postbussen |
| 33 | Nationaal Park 't Woud | |
| NP 't Woud | Nationaal Park 't Woud | |
| 3299 | NP 't Woud | Postbussen |