Lijst van Ihlaanse postcodegebieden: verschil tussen versies
Uiterlijk
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 147: | Regel 147: | ||
| colspan="2" | '''[[Giedrecht|Gemeente Giedrecht]]''' | | colspan="2" | '''[[Giedrecht|Gemeente Giedrecht]]''' | ||
|- | |- | ||
| 1001 || Giedrecht || | | 1001 || Giedrecht || Oost, Centrum | ||
|- | |- | ||
| 1002 || Giedrecht || | | 1002 || Giedrecht || Zuid | ||
|- | |- | ||
| 1003 || Giedrecht || | | 1003 || Giedrecht || West | ||
|- | |- | ||
| 1004 || Dinsdrecht || Dinsdrecht | | 1004 || Dinsdrecht || Dinsdrecht | ||
| Regel 162: | Regel 162: | ||
|- | |- | ||
| '''11''' | | '''11''' | ||
| colspan="2" | '''[[Berkenhoven|Gemeente Berkenhoven | | colspan="2" | '''[[Berkenhoven|Gemeente Berkenhoven en Waesland]] (voorheen gemeente Berkenhoven)''' | ||
|- | |- | ||
| 1101 || Berkenhoven || Berkenhoven | | 1101 || Berkenhoven || Berkenhoven | ||
| Regel 170: | Regel 170: | ||
| 1103 || Laagvliet || Laagvliet | | 1103 || Laagvliet || Laagvliet | ||
|- | |- | ||
| 1104 || Berkenhoven || | | 1104 || Berkenhoven || Buitengebied-Zuid | ||
|- | |- | ||
| '''12''' | | '''12''' | ||
| Regel 196: | Regel 196: | ||
| 1404 || Ferdrop || Ferdrop | | 1404 || Ferdrop || Ferdrop | ||
|- | |- | ||
| 1405 || Negenaar || Buitengebied | | 1405 || Negenaar || Buitengebied | ||
|- | |- | ||
| 1499 || Negenaar || Postbussen | | 1499 || Negenaar || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''15''' | | '''15''' | ||
| colspan="2" | '''[[Stachteren-Nipsen|Gemeente Stachteren-Nipsen]]''' | | colspan="2" | '''[[Stachteren-Nipsen|Gemeente Stachteren-Nipsen]] (voorheen gemeente Nipsen)''' | ||
|- | |- | ||
| 1501 || Nipsen || Nipsen | | 1501 || Nipsen || Nipsen | ||
|- | |- | ||
| 1502 || Buitengebied || Buitengebied | | 1502 || Buitengebied || Nipsen-Buitengebied | ||
|- | |- | ||
| 1599 || Nipsen || Postbussen | | 1599 || Nipsen || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''16''' | | '''16''' | ||
| colspan="2" | '''[[Stachteren-Nipsen|Gemeente Stachteren-Nipsen]]''' | | colspan="2" | '''[[Stachteren-Nipsen|Gemeente Stachteren-Nipsen]] (voorheen gemeente Stachteren)''' | ||
|- | |- | ||
| 1601 || Stachteren || Stachteren | | 1601 || Stachteren || Stachteren | ||
|- | |- | ||
| 1602 || Buitengebied || Buitengebied | | 1602 || Buitengebied || Stachteren-Buitengebied | ||
|- | |- | ||
| 1699 || Stachteren || Postbussen | | 1699 || Stachteren || Postbussen | ||
| Regel 250: | Regel 250: | ||
| colspan="2" | '''[[Zonnemarsen|Gemeente Zonnemarsen]]''' | | colspan="2" | '''[[Zonnemarsen|Gemeente Zonnemarsen]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | 2001 || Zonnemarsen || Zonnemarsen | ||
|- | |- | ||
| | | 2002 || Zonnemarsen || Buitengebied | ||
|- | |||
| 2099 || Zonnemarsen || Postbussen | |||
|- | |- | ||
| '''26''' | | '''26''' | ||
| Regel 263: | Regel 265: | ||
| 2603 || Meander || Meander | | 2603 || Meander || Meander | ||
|- | |- | ||
| 2604 || De Afval || Buitengebied Noord | | 2604 || De Afval || Buitengebied-Noord | ||
|- | |- | ||
| 2605 || Polraaij || Buitengebied West | | 2605 || Polraaij || Buitengebied-West | ||
|- | |- | ||
| 3499 || Polraaij || Postbussen | | 3499 || Polraaij || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''27''' | | '''27''' | ||
| colspan="2" | '''[[Waesland|Gemeente Berkenhoven | | colspan="2" | '''[[Waesland|Gemeente Berkenhoven en waesland]] (voorheen gemeente Waesland)''' | ||
|- | |- | ||
| 2701 || Berg en Waes || Berg en Waes | | 2701 || Berg en Waes || Berg en Waes | ||
|- | |- | ||
| 2702 || Grote Bladik || | | 2702 || Grote Bladik || Grote Bladik | ||
|- | |- | ||
| 2799 || Berg en Waes || Postbussen | | 2799 || Berg en Waes || Postbussen | ||
| Regel 283: | Regel 285: | ||
| 3101 || Sint Jan bij de Oase || Sint Jan bij de Oase | | 3101 || Sint Jan bij de Oase || Sint Jan bij de Oase | ||
|- | |- | ||
| 3102 || OL Noordwestelijke Landen || | | 3102 || OL Noordwestelijke Landen || Buitengebied | ||
|- | |- | ||
| 3199 || OL Noordwestelijke Landen || Postbussen | | 3199 || OL Noordwestelijke Landen || Postbussen | ||
| Regel 303: | Regel 305: | ||
| 3301 || OL Nijewuusting || Nijewuusting | | 3301 || OL Nijewuusting || Nijewuusting | ||
|- | |- | ||
| | | 3399 || OL Nijewuusting || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| '''34''' | | '''34''' | ||
| Regel 312: | Regel 314: | ||
| 3402 || Noordenhoek || Noordenhoek | | 3402 || Noordenhoek || Noordenhoek | ||
|- | |- | ||
| 3403 || | | 3403 || Sundebrug|| Sundebrug | ||
|- | |- | ||
| 3499 || OL Noordoostelijke Landen || Postbussen | | 3499 || OL Noordoostelijke Landen || Postbussen | ||
| Regel 328: | Regel 330: | ||
| colspan="2" | '''[[Eeuwige Sneeuw|Nationaal Park Eeuwige Sneeuw]]''' | | colspan="2" | '''[[Eeuwige Sneeuw|Nationaal Park Eeuwige Sneeuw]]''' | ||
|- | |- | ||
| 4101 || NP Eeuwige Sneeuw || Nationaal | | 4101 || NP Eeuwige Sneeuw || Nationaal Park Eeuwige Sneeuw | ||
|- | |- | ||
| 4199 || NP Eeuwige Sneeuw || Postbussen | | 4199 || NP Eeuwige Sneeuw || Postbussen | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''42''' | ||
| colspan="2" | '''[['t Woud|Nationaal Park 't Woud]]''' | | colspan="2" | '''[['t Woud|Nationaal Park 't Woud]]''' | ||
|- | |- | ||
| | | 4201 || NP 't Woud || Nationaal Park 't Woud | ||
|- | |- | ||
| | | 4299 || NP 't Woud || Postbussen | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 9 feb 2023 10:49
Dit is een lijst van postcodegebieden in Ihlane.
| Nummer | Naam | Wijken/Kernen |
|---|---|---|
| 00 | Overheid van Ihlane | |
| 01 | Gemeente Arloheim | |
| 0101 | Arloheim-Binnenstad | Luneriakwartier, Sint Janskwartier, Stationskwartier, Triarchiekwartier |
| 0102 | Arloheim-Oost | Dokwerker, Heydal, Passewijde, Zuiderbank |
| 0103 | Arloheim-Oldenburg | Dierentuin, Morgenster, Oldenburg |
| 0104 | Arloheim-Kanaal en Eiland | Haagwijde, Kanaalzij, Kersemus |
| 0105 | Arloheim-Nieuwedal | Brandwijk-Oost, Heuvelkwartier, Nieuwedal, Niew-Nieuwedal |
| 0106 | Arloheim-Halenz | Groenedal, Halenz |
| 0107 | Arloheim-Nieuwe Stad | Campus, Forum, Persikstaaf, Petra, Wadekwartier |
| 0108 | Arloheim-Lodewijk | Bovengateren, Brandwijk-West, Elsbeek, Lodewijk, Lodewijk-Buiten |
| 0109 | Arloheim-Steyn | Aalsterve, Ou-Steyn, Palingse Zoom, Steyn |
| 0110 | Arloheim-Luchthaven | Business Park/Vliegerhorst, Land van Nooid, Luchthaven |
| 0111 | Arloheim-Bovenkamp-Vlorring | Bovenkamp-Centrum, Bovenkamp-Vaarthof, Vlorring |
| 0112 | Arloheim-Weesburg | Stadion, Weesburg, Weesburg-Zuid |
| 0113 | Arloheim-Elfshaven | Den Boom, Elfshaven, Stadionbuurt |
| 0114 | Arloheim-Aronshym | Aronshym, Pauszande |
| 0198 | Arloheim | Postbussen |
| 0199 | Arloheim | Postbussen |
| 02 | Gemeente Ulstheim | |
| 0201 | Ulstheim | Centrum, Holst, Zuid |
| 0202 | Lavijn | Lavijn |
| 0203 | Ockholm | Ockholm |
| 0299 | Ulstheim | Postbussen |
| 03 | Wilayat Al-Qusur | |
| 0301 | Al-Qusur | Al-Qusur |
| 0302 | Ma'bad Qadim | Ma'bad Qadim |
| 0303 | Al-Waha | Al-Waha |
| 0304 | Al-Diyar Al-Bayda | Al-Diyar Al-Bayda |
| 0399 | Al-Qusur | Postbussen |
| 04 | Gemeente Amsvorde | |
| 0401 | Amsvorde-Centrum | Centrum, Laan van Zuid, Laan van Triomf |
| 0402 | Amsvorde-Oost | Oost |
| 0403 | Amsvorde-Iberië | Iberië |
| 0404 | Amsvorde-Buitengebied | Gehele buitengebied |
| 0405 | Amsvorde-Havens | Havens |
| 0406 | Amsvorde-Eimuiden | Eimuiden |
| 0498 | Amsvorde | Postbussen |
| 0499 | Amsvorde | Postbussen |
| 05 | Comune di Valverde | |
| 0501 | Vittoria | Vittoria |
| 0502 | Valverde | Valverde |
| 0503 | Sabbiane | Sabbiane |
| 0599 | Valverde | Postbussen |
| 06 | Comune di Masarino | |
| 0601 | Masarino | Masarino |
| 0602 | Casesecce | Casesecce |
| 0603 | Altione | Altione |
| 0604 | Finiterra | Finiterra |
| 0699 | Masarino | Postbussen |
| 07 | Comune d'Urbigno | |
| 0701 | Urbigno | Urbigno |
| 0702 | Storia Infinita | Storia Infinita |
| 0703 | Ramune | Ramune |
| 0704 | Zechenidì | Zechenidì |
| 0799 | Urbigno | Postbussen |
| 08 | Gemeente 's-Groevenisse | |
| 0801 | 's-Groevenisse | 's-Groevenisse |
| 0801 | Hoortmeer | Hoortmeer |
| 0802 | Westhoornik | Westhoornik |
| 0899 | 's-Groevenisse | Postbussen |
| 09 | Gemeente Woenslaken | |
| 0901 | Woenslaken | Woenslaken |
| 0902 | Kuindijk | Kuindijk |
| 0999 | Woenslaken | Postbussen |
| 10 | Gemeente Giedrecht | |
| 1001 | Giedrecht | Oost, Centrum |
| 1002 | Giedrecht | Zuid |
| 1003 | Giedrecht | West |
| 1004 | Dinsdrecht | Dinsdrecht |
| 1005 | Roodekerken | Roodekerken |
| 1006 | Zuidelijke Bergen | Zuidelijke Bergen |
| 1099 | Giedrecht | Postbussen |
| 11 | Gemeente Berkenhoven en Waesland (voorheen gemeente Berkenhoven) | |
| 1101 | Berkenhoven | Berkenhoven |
| 1102 | Goningen | Goningen |
| 1103 | Laagvliet | Laagvliet |
| 1104 | Berkenhoven | Buitengebied-Zuid |
| 12 | Gemeente Danewolde | |
| 1201 | Danewolde | Aurora, Bugel, Centrum |
| 1202 | Malmen | Hoorink, Malmen |
| 1203 | Valkenhuizen | Valkenhuizen |
| 1204 | Fremond | Fremond, Meede, Roodkastel |
| 1299 | Danewolde | Postbussen |
| 14 | Gemeente Ulstheim | |
| 1401 | Negenaar | Centrum |
| 1402 | Negenaar | Oud-Negenaar |
| 1403 | Negenervroente | Negenervroente |
| 1404 | Ferdrop | Ferdrop |
| 1405 | Negenaar | Buitengebied |
| 1499 | Negenaar | Postbussen |
| 15 | Gemeente Stachteren-Nipsen (voorheen gemeente Nipsen) | |
| 1501 | Nipsen | Nipsen |
| 1502 | Buitengebied | Nipsen-Buitengebied |
| 1599 | Nipsen | Postbussen |
| 16 | Gemeente Stachteren-Nipsen (voorheen gemeente Stachteren) | |
| 1601 | Stachteren | Stachteren |
| 1602 | Buitengebied | Stachteren-Buitengebied |
| 1699 | Stachteren | Postbussen |
| 17 | Gemeente Mijdezinder | |
| 1701 | Mijdezinder | Mijdezinder-Dorp |
| 1702 | Slinger | Slinger, Slingerbeek |
| 1703 | Sub Terra | Sub Terra |
| 1704 | Westerenk | Groenkapel, Westerenk, Wittepaarden |
| 1799 | Mijdezinder | Postbussen |
| 18 | Gemeente Nedersalwey | |
| 1800 | Nedersalwey | Nedelrand, Nedersalwey, Waardse Hoek, Welving |
| 1899 | Nedersalwey | Postbussen |
| 19 | Gemeente Gaterade | |
| 1901 | Gaterade | Centrum |
| 1902 | Gaterade | Haven |
| 1999 | Gaterade | Postbussen |
| 20 | Gemeente Zonnemarsen | |
| 2001 | Zonnemarsen | Zonnemarsen |
| 2002 | Zonnemarsen | Buitengebied |
| 2099 | Zonnemarsen | Postbussen |
| 26 | Gemeente Polraaij | |
| 2601 | Polraaij | Polraaij |
| 2602 | De Afval | De Afval |
| 2603 | Meander | Meander |
| 2604 | De Afval | Buitengebied-Noord |
| 2605 | Polraaij | Buitengebied-West |
| 3499 | Polraaij | Postbussen |
| 27 | Gemeente Berkenhoven en waesland (voorheen gemeente Waesland) | |
| 2701 | Berg en Waes | Berg en Waes |
| 2702 | Grote Bladik | Grote Bladik |
| 2799 | Berg en Waes | Postbussen |
| 31 | Openbaar Lichaam Noordwestelijke Landen | |
| 3101 | Sint Jan bij de Oase | Sint Jan bij de Oase |
| 3102 | OL Noordwestelijke Landen | Buitengebied |
| 3199 | OL Noordwestelijke Landen | Postbussen |
| 32 | Openbaar Lichaam Noordersluizen | |
| 3201 | Noordersluizen | Noordersluizen |
| 3202 | Zwettem | Zwettem |
| 3203 | OL Noordersluizen | Buitengebied |
| 3299 | OL Noordersluizen | Postbussen |
| 33 | Openbaar Lichaam Nijewuusting | |
| 3301 | OL Nijewuusting | Nijewuusting |
| 3399 | OL Nijewuusting | Postbussen |
| 34 | Openbaar Lichaam Noordoostelijke Landen | |
| 3401 | Greneylant | Greneylant |
| 3402 | Noordenhoek | Noordenhoek |
| 3403 | Sundebrug | Sundebrug |
| 3499 | OL Noordoostelijke Landen | Postbussen |
| 35 | Openbaar Lichaam Alkenland | |
| 3501 | Alkenholt | Alkenholt |
| 3502 | OL Alkenland | Alkenland Buitengebied |
| 3599 | OL Alkenland | Postbussen |
| 41 | Nationaal Park Eeuwige Sneeuw | |
| 4101 | NP Eeuwige Sneeuw | Nationaal Park Eeuwige Sneeuw |
| 4199 | NP Eeuwige Sneeuw | Postbussen |
| 42 | Nationaal Park 't Woud | |
| 4201 | NP 't Woud | Nationaal Park 't Woud |
| 4299 | NP 't Woud | Postbussen |