Lijst van Ihlaanse postcodegebieden: verschil tussen versies
Uiterlijk
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 77: | Regel 77: | ||
| 0403 || Amsvorde-Iberië || Iberië | | 0403 || Amsvorde-Iberië || Iberië | ||
|- | |- | ||
| 0404 || Amsvorde | | 0404 || Amsvorde || Buitengebied | ||
|- | |- | ||
| 0405 || Amsvorde-Havens || Havens | | 0405 || Amsvorde-Havens || Havens | ||
| Regel 175: | Regel 175: | ||
| colspan="2" | '''[[Danewolde|Gemeente Danewolde]]''' | | colspan="2" | '''[[Danewolde|Gemeente Danewolde]]''' | ||
|- | |- | ||
| 1201 || Danewolde || | | 1201 || Danewolde || Bugel, Damewolde-Centrum, Danewolde-Overwaer | ||
|- | |- | ||
| 1202 || Malmen || Hoorink, Malmen | | 1202 || Malmen || Hoorink, Malmen, Malmen-Zuid | ||
|- | |- | ||
| 1203 || Valkenhuizen || | | 1203 || Valkenhuizen || Valkenhuizen | ||
|- | |- | ||
| 1204 || Fremond || Fremond, | | 1204 || Roodkastel || Aurora, Meede, Roodkastel | ||
|- | |||
| 1205 || Fremond || Fremond, Fremond aan Zee | |||
|- | |- | ||
| 1299 || Danewolde || Postbussen | | 1299 || Danewolde || Postbussen | ||
| Regel 205: | Regel 207: | ||
| 1501 || Nipsen || Nipsen | | 1501 || Nipsen || Nipsen | ||
|- | |- | ||
| 1502 || | | 1502 || Nipsen || Nipsen-Buitengebied | ||
|- | |- | ||
| 1599 || Nipsen || Postbussen | | 1599 || Nipsen || Postbussen | ||
| Regel 214: | Regel 216: | ||
| 1601 || Stachteren || Stachteren | | 1601 || Stachteren || Stachteren | ||
|- | |- | ||
| 1602 || | | 1602 || Stachteren || Stachteren-Buitengebied | ||
|- | |- | ||
| 1699 || Stachteren || Postbussen | | 1699 || Stachteren || Postbussen | ||
Versie van 26 okt 2023 23:36
Dit is een lijst van postcodegebieden in Ihlane.
| Nummer | Naam | Wijken/Kernen |
|---|---|---|
| 00 | Overheid van Ihlane | |
| 01 | Gemeente Arloheim | |
| 0101 | Arloheim-Binnenstad | Luneriakwartier, Sint Janskwartier, Stationskwartier, Triarchiekwartier |
| 0102 | Arloheim-Oost | Dokwerker, Heydal, Passewijde, Zuiderbank |
| 0103 | Arloheim-Oldenburg | Dierentuin, Morgenster, Oldenburg |
| 0104 | Arloheim-Kanaal en Eiland | Haagwijde, Kanaalzij, Kersemus |
| 0105 | Arloheim-Nieuwedal | Brandwijk-Oost, Heuvelkwartier, Nieuwedal, Niew-Nieuwedal |
| 0106 | Arloheim-Halenz | Groenedal, Halenz |
| 0107 | Arloheim-Nieuwe Stad | Campus, Forum, Persikstaaf, Petra, Wadekwartier |
| 0108 | Arloheim-Lodewijk | Bovengateren, Brandwijk-West, Elsbeek, Lodewijk, Lodewijk-Buiten |
| 0109 | Arloheim-Steyn | Aalsterve, Ou-Steyn, Palingse Zoom, Steyn |
| 0110 | Arloheim-Luchthaven | Business Park/Vliegerhorst, Land van Nooid, Luchthaven |
| 0111 | Arloheim-Bovenkamp-Vlorring | Bovenkamp-Centrum, Bovenkamp-Vaarthof, Vlorring |
| 0112 | Arloheim-Weesburg | Stadion, Weesburg, Weesburg-Zuid |
| 0113 | Arloheim-Elfshaven | Den Boom, Elfshaven, Stadionbuurt |
| 0114 | Arloheim-Aronshym | Aronshym, Pauszande |
| 0198 | Arloheim | Postbussen |
| 0199 | Arloheim | Postbussen |
| 02 | Gemeente Ulstheim | |
| 0201 | Ulstheim | Centrum, Holst, Zuid |
| 0202 | Lavijn | Lavijn |
| 0203 | Ockholm | Ockholm |
| 0299 | Ulstheim | Postbussen |
| 03 | Wilayat Al-Qusur | |
| 0301 | Al-Qusur | Al-Qusur |
| 0302 | Ma'bad Qadim | Ma'bad Qadim |
| 0303 | Al-Waha | Al-Waha |
| 0304 | Al-Diyar Al-Bayda | Al-Diyar Al-Bayda |
| 0399 | Al-Qusur | Postbussen |
| 04 | Gemeente Amsvorde | |
| 0401 | Amsvorde-Centrum | Centrum, Laan van Zuid, Laan van Triomf |
| 0402 | Amsvorde-Oost | Oost |
| 0403 | Amsvorde-Iberië | Iberië |
| 0404 | Amsvorde | Buitengebied |
| 0405 | Amsvorde-Havens | Havens |
| 0406 | Amsvorde-Eimuiden | Eimuiden |
| 0498 | Amsvorde | Postbussen |
| 0499 | Amsvorde | Postbussen |
| 05 | Comune di Valverde | |
| 0501 | Vittoria | Vittoria |
| 0502 | Valverde | Valverde |
| 0503 | Sabbiane | Sabbiane |
| 0599 | Valverde | Postbussen |
| 06 | Comune di Masarino | |
| 0601 | Masarino | Masarino |
| 0602 | Casesecce | Casesecce |
| 0603 | Altione | Altione |
| 0604 | Finiterra | Finiterra |
| 0699 | Masarino | Postbussen |
| 07 | Comune d'Urbigno | |
| 0701 | Urbigno | Urbigno |
| 0702 | Storia Infinita | Storia Infinita |
| 0703 | Ramune | Ramune |
| 0704 | Zechenidì | Zechenidì |
| 0799 | Urbigno | Postbussen |
| 08 | Gemeente 's-Groevenisse | |
| 0801 | 's-Groevenisse | 's-Groevenisse |
| 0801 | Hoortmeer | Hoortmeer |
| 0802 | Westhoornik | Westhoornik |
| 0899 | 's-Groevenisse | Postbussen |
| 09 | Gemeente Woenslaken | |
| 0901 | Woenslaken | Woenslaken |
| 0902 | Kuindijk | Kuindijk |
| 0999 | Woenslaken | Postbussen |
| 10 | Gemeente Giedrecht | |
| 1001 | Giedrecht | Oost, Centrum |
| 1002 | Giedrecht | Zuid |
| 1003 | Giedrecht | West |
| 1004 | Dinsdrecht | Dinsdrecht |
| 1005 | Roodekerken | Roodekerken |
| 1006 | Zuidelijke Bergen | Zuidelijke Bergen |
| 1099 | Giedrecht | Postbussen |
| 11 | Gemeente Berkenhoven en Waesland (voorheen gemeente Berkenhoven) | |
| 1101 | Berkenhoven | Berkenhoven |
| 1102 | Goningen | Goningen |
| 1103 | Laagvliet | Laagvliet |
| 1104 | Berkenhoven | Buitengebied-Zuid |
| 12 | Gemeente Danewolde | |
| 1201 | Danewolde | Bugel, Damewolde-Centrum, Danewolde-Overwaer |
| 1202 | Malmen | Hoorink, Malmen, Malmen-Zuid |
| 1203 | Valkenhuizen | Valkenhuizen |
| 1204 | Roodkastel | Aurora, Meede, Roodkastel |
| 1205 | Fremond | Fremond, Fremond aan Zee |
| 1299 | Danewolde | Postbussen |
| 14 | Gemeente Negenaar | |
| 1401 | Negenaar | Centrum |
| 1402 | Negenaar | Oud-Negenaar |
| 1403 | Negenervroente | Negenervroente |
| 1404 | Ferdrop | Ferdrop |
| 1405 | Negenaar | Buitengebied |
| 1499 | Negenaar | Postbussen |
| 15 | Gemeente Stachteren-Nipsen (voorheen gemeente Nipsen) | |
| 1501 | Nipsen | Nipsen |
| 1502 | Nipsen | Nipsen-Buitengebied |
| 1599 | Nipsen | Postbussen |
| 16 | Gemeente Stachteren-Nipsen (voorheen gemeente Stachteren) | |
| 1601 | Stachteren | Stachteren |
| 1602 | Stachteren | Stachteren-Buitengebied |
| 1699 | Stachteren | Postbussen |
| 17 | Gemeente Mijdezinder | |
| 1701 | Mijdezinder | Mijdezinder-Dorp |
| 1702 | Slinger | Slinger, Slingerbeek |
| 1703 | Sub Terra | Sub Terra |
| 1704 | Westerenk | Groenkapel, Westerenk, Wittepaarden |
| 1799 | Mijdezinder | Postbussen |
| 18 | Gemeente Nedersalwey | |
| 1800 | Nedersalwey | Nedelrand, Nedersalwey, Waardse Hoek, Welving |
| 1899 | Nedersalwey | Postbussen |
| 19 | Gemeente Gaterade | |
| 1901 | Gaterade | Centrum |
| 1902 | Gaterade | Haven |
| 1999 | Gaterade | Postbussen |
| 20 | Gemeente Zonnemarsen | |
| 2001 | Zonnemarsen | Zonnemarsen |
| 2002 | Zonnemarsen | Buitengebied |
| 2099 | Zonnemarsen | Postbussen |
| 24 | Gemeente Schieren/Comune di Scirano | |
| 2401 | Schieren/Scirano | Schieren |
| 2403 | Landraaf/Corvo | Landraaf |
| 2403 | Greneylant/Grenisola | Greneylant |
| 2404 | Noordenhoek/Nangolo | Noordenhoek |
| 2404 | Schieren/Scirano | Buitengebied |
| 2499 | Schieren/Scirano | Postbussen |
| 26 | Gemeente Polraaij | |
| 2601 | Polraaij | Polraaij |
| 2602 | De Afval | De Afval |
| 2603 | Meander | Meander |
| 2604 | De Afval | Buitengebied-Noord |
| 2605 | Polraaij | Buitengebied-West |
| 3499 | Polraaij | Postbussen |
| 27 | Gemeente Berkenhoven en Waesland (voorheen gemeente Waesland) | |
| 2701 | Berg en Waes | Berg en Waes |
| 2702 | Grote Bladik | Grote Bladik |
| 2799 | Berg en Waes | Postbussen |
| 31 | Openbaar Lichaam Sint Janszand | |
| 3101 | Sint Jan bij de Oase | Sint Jan bij de Oase |
| 3102 | OL Sint Janszand | Buitengebied |
| 3199 | OL Sint Janszand | Postbussen |
| 32 | Openbaar Lichaam Noordersluizen | |
| 3201 | Noordersluizen | Noordersluizen |
| 3202 | Zwettem | Zwettem |
| 3203 | OL Noordersluizen | Buitengebied |
| 3299 | OL Noordersluizen | Postbussen |
| 33 | Openbaar Lichaam Nijewuusting | |
| 3301 | OL Nijewuusting | Nijewuusting |
| 3399 | OL Nijewuusting | Postbussen |
| 35 | Openbaar Lichaam Monti Levanti | |
| 3501 | Punto del Mare | Punto del Mare |
| 3502 | OL Monti Levanti | Buitengebied |
| 3499 | OL Monti Levanti | Postbussen |
| 38 | Openbaar Lichaam Alkenland | |
| 3801 | Alkenholt | Alkenholt |
| 3801 | Hoogalken | Hoogalken |
| 3803 | OL Alkenland | Buitengebied |
| 3899 | OL Alkenland | Postbussen |
| 41 | Nationaal Park Eeuwige Sneeuw | |
| 4101 | NP Eeuwige Sneeuw | Nationaal Park Eeuwige Sneeuw |
| 4199 | NP Eeuwige Sneeuw | Postbussen |
| 42 | Nationaal Park 't Woud | |
| 4201 | NP 't Woud | Nationaal Park 't Woud |
| 4299 | NP 't Woud | Postbussen |