Lijst van Ihlaanse plaatsen: verschil tussen versies
Uiterlijk
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
|- | |- | ||
| [[Gaterade]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | | [[Gaterade]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Goningen]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | | [[Goningen]] || Westelijke Marslanden || ''n.t.b.'' | ||
| Regel 69: | Regel 67: | ||
|- | |- | ||
| [[Slingerbeek]] || Mijdezinder || 0602 | | [[Slingerbeek]] || Mijdezinder || 0602 | ||
|- | |||
| [[Storia Infinita]] || Urbigno || ''n.t.b.'' | |||
|- | |- | ||
| [[Sub Terra]] || Mijdezinder || 0603 | | [[Sub Terra]] || Mijdezinder || 0603 | ||
| Regel 78: | Regel 78: | ||
| [[Valverde]] || Urbigno || ''n.t.b.'' | | [[Valverde]] || Urbigno || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Vittoria]] || Urbigno || ''n.t.b.'' | ||
|- | |- | ||
| [[Waardsche Hoek]] || Nedersalwey || ''n.t.b.'' | | [[Waardsche Hoek]] || Nedersalwey || ''n.t.b.'' | ||
Versie van 18 jan 2022 22:21
Hieronder staat een beknopte lijst van Ihlaanse steden en dorpen.
| Plaats | Gemeente | Postcodegebied(en) |
|---|---|---|
| 's-Groevenisse | n.t.b. | n.t.b. |
| Al-Diyar Al-Bayda | Al-Qusur | n.t.b. |
| Al-Qusur | Al-Qusur | n.t.b. |
| Al-Waha | Al-Qusur | n.t.b. |
| Amsvorde | Amsvorde | n.t.b. |
| Arloheim | Arloheim | 0101 – 0114 |
| Berg en Waes | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Berkenhoven | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| De Bruil | n.t.b. | n.t.b. |
| Gaterade | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Goningen | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Groenkapel | Mijdezinder | 0604 |
| Grote Bladik | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Heerschoten | n.t.b. | n.t.b. |
| Hilschop | n.t.b. | n.t.b. |
| Hogevennen | n.t.b. | n.t.b. |
| Laagvliet | Westelijke Marslanden | n.t.b. |
| Lavijn | Ulstheim | 0402 |
| Ma'bad Qadim | Al-Qusur | n.t.b. |
| Masarino | Masarino | n.t.b. |
| Mijdezinder-Dorp | Mijdezinder | 0601 |
| Nedelrand | Nedersalwey | n.t.b. |
| Nedersalwey | Nedersalwey | n.t.b. |
| Negenaar | Negenaar | n.t.b. |
| Negenervroente | Negenaar | n.t.b. |
| Ockholm | Ulstheim | 0403 |
| Oude Zijveling | n.t.b. | n.t.b. |
| Ramune | n.t.b. | n.t.b. |
| Seventer | n.t.b. | n.t.b. |
| Slinger | Mijdezinder | 0602 |
| Slingerbeek | Mijdezinder | 0602 |
| Storia Infinita | Urbigno | n.t.b. |
| Sub Terra | Mijdezinder | 0603 |
| Ulstheim | Ulstheim | 0401 |
| Urbigno | Urbigno | n.t.b. |
| Valverde | Urbigno | n.t.b. |
| Vittoria | Urbigno | n.t.b. |
| Waardsche Hoek | Nedersalwey | n.t.b. |
| Westerenk | Mijdezinder | 0604 |
| Wethoornik | n.t.b. | n.t.b. |
| Zwettem | n.t.b. | n.t.b. |